Ogłoszenie

Zapraszamy do Działu "Tiara Przydziału" ! UWAGA! Jeśli chcesz rozsławić nasze forum, poinformuj znajomych Potteromaniaków o nas! ; )) Pozdrawiamy, Administracja.

#1 2010-10-27 20:52:42

 Hermiona Potter

Administrator

6593973
Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 90
Punktów :   

Horoskop

Zabawa zaczerpnięta z innego forum. Jedna osoba pisze swój znak zodiaku, a osoba poniżej pisze dla niej horoskop. Mogą być różne, niemożliwe, nierealne rzeczy xd Wytęż swoją wyobraźnię. Zaczynamy.

Rak


"Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze!"

Offline

 

#2 2010-10-29 19:11:07

 wanilia.

Czarodziej Półkrwi

7625670
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 131
Punktów :   
WWW

Re: Horoskop

Jutrzejszy dzień nie sprzyja Rakom. Będą one chodzić smutne, zmęczone, pozbawione energii.
Brak uśmiechu na twarzach odstraszy wszystkich, ale strumień zimnej wody z pewnością pomoże Rakom.
Jowisz ustawi się tuż przy Marsie, przez co wszystkie Raki czekają pryszcze, odciski, bóle głowy, stawów, a nawet włosów.

Lew.


"Nie widziałam Cię już od miesiąca.
I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca.
Lecz widać można żyć bez powietrza."

Offline

 

#3 2010-10-29 22:32:21

 Madame_

Czarodziej Półkrwi

5821564
Skąd: magiczny świat
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Horoskop

haahaaa. pierwsza część się trochę zgadzała (bo ja rak) ... Smutna i baaaardzo, baaaardzo zmęczona )

Jutrzejszy dzień będzie dla wszystkich lwów świata dniem pozytywnej energii. Wstaniesz jak najbardziej prawą nogą i będziesz się cieszyć ze szczęścia, które cię spotka. Twój uśmiech nie będzie schodził ci z podbródka. Gwiazdy wywróżyły ci, że jutrzejszy dzień będzie bardzo wyjątkowy.

Rak


Żyj tak jakby każdy twój dzień, miał być ostatnim.
Ja się chyba powoli zakochuję ... Serioo ; ***

Offline

 

#4 2010-10-30 18:03:30

 wanilia.

Czarodziej Półkrwi

7625670
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 131
Punktów :   
WWW

Re: Horoskop

Nawet nawet się spełniło ; )

Kolejne dni spędzone zostaną pod znakiem rodziny. Odwiedzą Cię dalecy kuzynowie i wujkowie, o których nie miałaś pojęcia, że istnieją.
Rodzinna aura towarzyszyć Ci będzie przez najbliższy tydzień; nie obędzie się bez kłótni, jednak te szybko zostaną załagodzone.
Być może spotkasz też starego znajomego, do którego zapałasz niespodziewanym uczuciem.

Lew


"Nie widziałam Cię już od miesiąca.
I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca.
Lecz widać można żyć bez powietrza."

Offline

 

#5 2010-10-30 19:29:49

 Madame_

Czarodziej Półkrwi

5821564
Skąd: magiczny świat
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Horoskop

Oby, oby - ten początek. Niespodziewane uczucie ? no nie wiem, nie wiem

Lwy w tym tygodniu będą bardzo leniwe co wiążę się z tym, że będziecie (lwy) bardzo złośliwe, dla osób, na których wam zależy.
Poznasz osobę bardzo, bardzo podobną do siebie, ze strony wewnętrznej.

Rak.


Żyj tak jakby każdy twój dzień, miał być ostatnim.
Ja się chyba powoli zakochuję ... Serioo ; ***

Offline

 

#6 2010-10-30 21:55:15

 Hermiona Potter

Administrator

6593973
Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 90
Punktów :   

Re: Horoskop

Jutrzejszy dzień dla Raków będzie jednym z lepszych dni ich życia. Dobry humor nie będzie ich opuszczał, a kop energii da się im we znaki. Niestety, jutro Raki spotkają kogoś, kto zakłóci harmonię ich dnia, lecz przyjaciele ich nie zawiodą i przywrócą ład na świecie. Zapowiada się ciekawie, choć z nieba spadnie kawowy deszcz i radzimy Rakom nei zakładać niczego białego!

Rak.


"Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze!"

Offline

 

#7 2010-11-14 13:07:46

 wanilia.

Czarodziej Półkrwi

7625670
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 131
Punktów :   
WWW

Re: Horoskop

Dla Raków dzisiejszy dzień będzie owocny, jeśli chodzi o pracę. Rak nadrobi wszystkie zaległości i odda się błogiemu leniuchowaniu. Jednak pani Rak będzie miała problemy finansowe; duże zakupy okażą się być udane, co będzie skutkiem pustego portfela. Cudowna pogoda będzie sprzyjała dobrej atmosferze w domu i w związkach.

Lew.


"Nie widziałam Cię już od miesiąca.
I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca.
Lecz widać można żyć bez powietrza."

Offline

 

#8 2010-12-18 16:25:30

 Temperamentna

Mugol

10600274
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Horoskop

Dzisiejszy dzień będzie obfitował w różne zawodowe sukcesy, niestety nie przeniesie się to na sytuację rodzinną. Atmosfera będzie lekko napięta, a Lwy będą miały średnią ochotę na jej polepszenie.
We wszystkim powinna pomóc długo rozmowa z przyjaciółką, która jak zawsze znajdzie się pod ręką.

Bliźnięta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.daikirai.pun.pl www.fightingdreamers.pun.pl www.forumdeskorolkowe.pun.pl www.narutocentral.pun.pl www.x-gaming.pun.pl