Ogłoszenie

Zapraszamy do Działu "Tiara Przydziału" ! UWAGA! Jeśli chcesz rozsławić nasze forum, poinformuj znajomych Potteromaniaków o nas! ; )) Pozdrawiamy, Administracja.

#1 2010-10-24 15:06:31

 Alex

Administrator

13519600
Skąd: UK (Szkocja)
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 19
Punktów :   

Propozycja.

Ja osobiście, jako że przebywałam już na innych forach internetowych, mam pewną propozycję dotyczącą ulepszenia naszego forum.
  Otóż myślę, że dobrym pomysłem byłoby założenie działu Muzyka i Filmy, filmiki, a w nim ''poddziały'' na całe płyty z muzyką lub pojedyncze MP3 i inne, aby móc wrzucać linki do ściągnięcia lub słuchania, niektórych soundtracków z Pottera, a także innych rzeczy z tym związanych, np. zwiastuny filmów, filmiki o różnych parach Potterowskich, itp.
  W razie jakiś wątpliwości, proszę pytać mnie o to pod tym postem oraz żyję nadzieją, iż moja propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona przez Administrację.

  Z poważaniem,
  Alex


Żądasz mądrej odpowiedzi, musisz także mądrze pytać.

Offline

 

#2 2010-10-24 17:34:33

 Madame_

Czarodziej Półkrwi

5821564
Skąd: magiczny świat
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja.

Fajny pomysł

Ja mam pomysł, by jakiś sensowny szablon tu wprowadzić
Ja chętnie mogłabym się tym zająć
Może akurat by się spodobało.
Bo jak dla mnie jest tu trochę smutno.
I wgl, jak się wchodzi na forum nie widać, że to jest forum o Potterze


Żyj tak jakby każdy twój dzień, miał być ostatnim.
Ja się chyba powoli zakochuję ... Serioo ; ***

Offline

 

#3 2010-10-24 20:44:50

 Hermiona Potter

Administrator

6593973
Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 90
Punktów :   

Re: Propozycja.

Dziękuję. Propozycje rozpatrzone pozytywnie, ale mam prośbę do Madame_.
Kochana, jeśli chcesz zaproponować coś nowego to załóż NOWY wątek, a nie "wcinaj" się komuś w interes. ; )) Oczywiście, możesz poprzeć albo kulturalnie dać nam do zrozumienia, że Ci się to nie podoba w komentarzu, ale nowe propozycje składamy w NOWYCH wątkach.


"Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czarnobyl.pun.pl www.miecz.pun.pl www.ethersagaonlinepl.pun.pl www.freedomfighters.pun.pl www.shahid-kapoor.pun.pl